Sinoz Ürünleri
Sinoz Ürünleri Sinoz Ürünleri Nedir Sinoz Ürünleri Kullanımı Sinoz Ürünleri Sıkça Sorulan Sorular Sinoz Ürünleri Kullanıcı Yorumları Sinoz Ürünleri Siparişi Ver Sinoz Ürünleri İletişim
Sinoz Ürünleri
Sinoz Ürünleri Biz Sizi Arayalım Sinoz Ürünleri Güvenli Alışveriş Sinoz Ürünleri 6 Taksit İmkanı Sinoz Ürünleri Paket Gizliliği Sinoz Ürünleri Güvenli Ödeme Sistemi

Sinoz Kozmetik olarak uzun süren araştırma ve deneylerimizin sonucunda sadece cilt lekelerini gidermeye yardımcı olan bitkisel leke kremimizi siz değerli tüketicilerimize sunmuş bulunuyoruz.

Sinoz krem içeriğindeki bitki özleri ve vitaminler sayesinde başta güneş lekeleri olmak üzere, ciltte sonradan oluşmuş lekelerin giderilmesi üzerinde etkilidir.


Sinoz Cilt Lekesi Kremi

Güneşin sebep olduğu leke ve çillerde, Sivilce lekelerinde, Doğum sonrası oluşan lekelerde, doğum kontrol ve hormon haplarının sebep olduğu lekelerde, yaşlılıktan kaynaklı ellerde çıkan lekelerin giderilmesinde ve yeni leke oluşumunun engellenmesine yardımcı bir ürün olarak karşınızda durmaktadır.

Sinoz leke kremini cildinize sürdüğünüzde cildinizin alt tabakasına nüfuz ederek lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Sinoz leke kremiyle lekelerinizden kurtulmak için her akşam yatmadan önce sorunlu bölgeye sürmeniz yeterlidir.

Sinoz leke kremini, el, yüz, boyun, omuz ve dekolte bölgeler gibi vücudunuzun her yerinde kullanabilirsiniz.
Diğer Leke Kremlerinden Farkı Nedir ?

Sinoz leke kremi %100 bitkisel içeriklerle ve yenilikler üzerine nano teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Sinoz leke kreminin en büyük özelliği diğer leke kremleri gibi aylarca kullanıp sonuç beklemenize gerek kalmadan cildinizin yapısına göre daha hızlı sonuç alabilmeniz için formüle edilmiştir.


Sinoz Leke Kreminden Kaç Kutu Kullanmam Gerekir ?

Yüzünüzün belirli yerlerinde küçük çaplı koyu güneş lekeleri var, bu lekeler yazın iyice koyulaşıyor kışın hafifliyor mu? Öyleyse sizin bir kutu Sinoz Leke kremi kullanmanız yeterli.

5-10 yılı aşkın süredir çok koyu güneş lekeleriniz mi var? Yada hamilelikten sonra doğum lekeleri mi oluştu? Cildiniz çok hassas ve sürekli yeni güneş lekeleri çıkmaya devam mı ediyor? Öyleyse iki kutu Sinoz Leke kremi kullanmalısınız.

İleri yaştasınız ve hem güneş hem yaşlılık lekeleri mi var? Omuzlarınızda, dekolte bölgelerinizde, yüzünüzde çok koyu güneş lekelerimi var? Üç kutu Sinoz leke kremini düzenli olarak kullanıp bitirmenizi öneririz.

Üstelik Sinoz leke kremini kullanıp lekelerinizden kurtulduktan sonra cildinizi korumak ve leke oluşumunu engellemek için Sinoz leke kremini düzenli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Şimdi bir kutu Sinoz Leke kremine çok kısa bir süre için kargo ve KDV dahil Türkiye'nin her yerine kapıda ödeme yöntemiyle 175 TL yerine sadece 125 TL'ye sahip olabilirsiniz.

Cilt Lekeleri Ve Oluşum Sebepleri

Güneş Lekeleri

Güneş Lekeleri deride doğal güneş ışığına veya solaryuma maruz kalan bölgelerde tek yada çok sayıda yuvarlak kahverengi lekeler şeklinde görülür ve çarpları bir milimetreden bir kaç santime kadar değişiklik gösterir.

Genellikle erişkin yaşta bireylerde görülen güneş lekeleri daha çok açık tenli, kolay güneş yanığı gelişen, zor bronzlaşan yada hiç bronzlaşamayan ve güneşte aşırı kalan bireylerde ortaya çıkar.

Güneş lekeleri oluşturduğu estetik problemlerinin yanı sıra güneşin ciltte yarattığı hasarın boyutunu gösterdiğinden oldukça önemlidir ve deri kanserlerinin gelişimi açısından bir risk faktörüdür.

Yaşlılık Lekeleri

Yaşlılık lekeleri genellikle 50'li yaşlarda görülmeye başlayan derinin renk bozukluğu hastalığıdır. Büyüklüğü birkaç santime kadar ulaşan bu lekeler derinin üst tabakasında kahverengi pigment birikmesi sonucu oluşur. Bu lekeler kansere dönüşmezler ve tedavileri sadece estetik açısından yapılmaktadır.

Yaşlılık lekelerinin oluşmasındaki en önemli etken ultra-viyole ışıktır. Ultra-viyole ışık, sigara ve alkol gibi zararlı madde alımları cilt üzerinde serbest radikaller oluşmasını sağlar ve buna bağlı olarak da oluşan serbest radikaller cildin üst bölümünde pigmentlerin yoğun biçimde bir araya gelmelerine neden olurlar.

Yaşlılık lekeleri bazen keratoza dönüşebilir ve bu yüzden lekeler pul pul ince bir tabaka ile kaplanabilirler.

Sivilce Lekeleri

İnsanların çoğu yaşamının bir döneminde sivilce sorunu ile karşılaşır ve çoğu zaman sivilceler iz bırakmazlar. Fakat bazı kişilerin sivilceleri yara izlerine dönüşür ve uzun yıllar boyunca bunu taşımak zorunda kalabilirler. Bu izler kişiden kişiye değişmekle beraber fazlasıyla rahatsız edici olabilirler. Sosyal ortamda kendine güven eksikliğine kadar gidebilen problemler oluşturabilirler.

Sivilceleri sıkmak veya sıkmaya çalışmak bu izlerin oluşumunda en başta gelen nedendir. Sivilcelerin oluşturuduğu izler bir nevi deri alt yapısının kaybıdır. Lekeler soluk renkte veya kahverengi düz lekelerdir
.
Hamilelik Lekeleri

Ciltte oluşan hamilelik lekeleri hormon değişikliğinden kaynaklanır. Genellikle hamileliğin ikinci üç aylık bölümünde ortaya çıkar ve son üç aylık dönemde biraz daha belirginleşir. Hamilelik lekeleri daha çok alında, yanaklarda, burunda, dudakların altında ve üstünde yani yüz bölgesinde görülür. Hamilelik lekeleri güneş lekelerine oranla daha iri parçalar halinde görülür ve güneş bu lekelerin artmasına neden olur.

Lekelerin artmasını önlemek için güneş koruyucu ürünler kullanılabilir ve güneşten korunulmalıdır. Hamilelik lekeleri sadece estetik açıdan problem oluşturabilirler.

Sinoz Cilt Lekesi Kremi güneş, yaşlılık, sivilce ve hamilelik lekelerinin giderilmesinde ve cildin toparlanmasına yardımcı olur. Ayrıca leklerinizden kurtularak daha iyi bir cilt görünümü elde edebilir, sosyal ortamlarda kaybolan özgüveninizi geri kazanabilir ve en önemlisi aynada kendinize bakarken kendinize olan beğeninizi arttırabilirsiniz.
Lekeler Artık Kaderiniz Değil !

2011 Tüketici kalite ödüllü Sinoz Leke kremine sahip olabilmek için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. Ödemeleriniz dilerseniz kapıda nakit, dilerseniz kredi kartıyla yapabilirsiniz.


Ana Sayfa Nedir Kullanımı S.S.S Yorumlar Sipariş Ver İletişim
CopyRight © 2011 Sinoz Ürünleri Satış Sitesi. Site içerisindeki tüm yazılar bilgilendirme amaçlıdır.

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :